Новини спорту. 5 грудня. ФІФА вперше випробує автоматичні системи визначення взяття воріт GoalRef і Hawk-Eye на клубному чемпіонаті світу в Японії.

GoalRef визначає взяття воріт за допомогою магнітних датчиків

З системою GoalRef пройдуть матчі на стадіоні “Йокогама”, Hawk-Eye буде використаний на матчах на стадіоні “Тойота”, повідомляє Сегодня.

Турнір стартує 6 грудня. Перший матч чемпіонату “Окленд Сіті” (Нова Зеландія) – “Санфречче Хіросіма” (Японія) пройде в цей день на стадіоні “Йокогама”.

“Завтра ми вперше побачимо автоматичні системи визначення взяття воріт у дії в офіційній грі, – заявив генеральний секретар ФІФА Жером Вальке. – Всі тести успішно пройдені, так само як і фінальна перевірка функціональності”.

Датсько-німецька система GoalRef, яка вперше буде випробувана на “Йокогамі”, визначає взяття воріт за допомогою магнітних датчиків, які фіксують рух спеціального м’яча. При системі Hawk-Eye, широко відомій по використанню в тенісі та крикеті, м’яч фіксується камерами, які миттєво відтворюють траєкторію і кінцеву точку зупинки м’яча. Перший матч на “Тойоті” пройде 9 грудня.

Поставити питання про необхідність використання спеціальних систем керівництво ФІФА змусила серія грубих помилок арбітрів на турнірах найвищого рівня, в тому числі на чемпіонаті світу 2010 року в ПАР і чемпіонаті Європи 2012 року в Україні та Польщі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.