Новини України. 19 грудня. Колишній президент України Віктор Ющенко назвав свої умови, при яких він погодиться здати кров на аналіз, повідомила його прес-секретар Ірина Ванникова.

Віктор Ющенко
Віктор Ющенко

“Пан Кузьмін вдається до шантажу або банальної бравади, чим ризикує скомпрометувати новий КПК, українську правоохоронну систему в цілому і об’єктивність розслідування резонансної справи за фактом отруєння Віктора Ющенка”, – заявила вона щодо коментаря Рената Кузьміна про те, що Ющенка можуть змусити здати кров примусово.

Зокрема, політик вимагає наявності декількох міжнародних лабораторій для здачі аналізів. Ванникова ще раз зазначила, що “такі аналізи були надані вже неодноразово”. Крім того, вона запевнила, що прогресу в розслідуванні справи немає, а “чергові політичні спекуляції і відсутність звичайної коректності в позиції Генеральної прокуратури у справі отруєння Віктора Ющенка можуть погіршити імідж цього відомства”.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура України сподівається на те, що колишній президент України Віктор Ющенко добровільно здасть кров на аналіз, але готова також змусити його зробити це в примусовому порядку.

Джерело korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.