Новини світу. 5 грудня. Йорданія за жодних обставин не братиме участі у військовій операції проти Сирії, заявив король Йорданії Абдалла Другий.

Абдалла II
Абдалли II наполягає на пошуку інших шляхів повернення безпеки і стабільності в Сирію

Він наполягає на пошуку інших шляхів повернення безпеки і стабільності в цю країну.

Йорданія не стане учасницею військового втручання в справи Сирії, оскільки це суперечило б нашим принципам і нашим вищим національним інтересам”, – цитує в середу заяву Абдалли газета “Ар-Рай”.

Він також висловив упевненість в необхідності прикласти з боку міжнародного співтовариства і, окремо, арабських країн всі можливі зусилля для припинення кровопролиття мирними способами.

На думку Абдалли, військове втручання “призведе лише до ескалації насильства в Сирії і відкине на невизначений термін цю країну від світу”.

За 20 місяців збройного протистояння влади і повстанців у Сирії, за різними оцінками, загинули від 20 до 40 тисяч чоловік, близько 500 тисяч стали біженцями. У Сирії пошкоджені або повністю зруйновані сотні тисяч будинків, серед них школи, мечеті і церкви, країні завдано величезних матеріальних збитків. За даними ООН, в 2013 році в Сирії близько чотирьох мільйонів чоловік потребуватимуть міжнародної гуманітарної допомоги.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.