Новини світу. 7 грудня. Землетрус магнітудою 7,3, який стався на північному сході основного японського острова Хонсю півтори години тому, не викликало паніки серед населення.

Похтовхи відчувалися не по вертикалі, а як погойдування по горизонталі

Поштовхи були незрівнянно слабкіші, ніж при стихійному лихові 11 березня минулого року.

На вулицях японської столиці вони відчувалися не по вертикалі, а як погойдування по горизонталі. Ніякого враження на перехожих це не справило. Ті, хто в цей момент опинився в приміщеннях, відчули силу поштовхів в залежності від віку і висоти будівлі – в старих будинках і на верхніх поверхах будинків вони були сильнішими.

Паніки не помічено і на північному сході Японії, де поштовхи були значно сильніше і викликали падіння предметів та незакріплених меблів. На тихоокеанському узбережжі, де було оголошено попередження про цунамі, люди завбачливо пішли на височину, подалі від моря. Метеорологи закликають не підходити до моря до повного зняття попередження про цунамі.

До цієї години з’явилася інформація про постраждалих – всі вони отримали легкі травми від повалених предметів і меблів. На північному сході спостерігаються перебої з роботою стільникового зв’язку через додаткове навантаження на лінії. Стільникові оператори закликають для підтвердження безпеки своїх близьких користуватися не телефонами, а спеціально створеними сайтами.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.