Новини економіки. 13 грудня. Відео. Індія вразила Президента України Віктора Януковича вдвічі дешевшими за українські ліками.

Продукція з Індії може збити невиправдано високі ціни на ліки в Україні

Глава держави акцентував увагу, що імпорт цих фармпрепаратів і налагодження спільного з індусами виробництва може суттєво знизити цінники у вітчизняних аптеках.

Українська делегація шукала якісних і недорогих медикаментів, і, схоже, знайшла бажане на великих фармацевтичних виробництвах у Індії. В усякому разі, індуси запевняють, що їхні ліки дієві та дешеві.

Середні доходи в індусів якраз удвічі менші за українські. І це – головний чинник дешевизни. Хоча Індія виробляє переважно генерики, тут закликають не боятися цього. Адже такі ліки – це точні копії відомих брендів, а однаковий хімічний склад і лікує так само – незалежно від ціни чи країни виробництва.

“Є в людей таке, деяких, що коли дешево – то значить, неякісно. Пробачте, чому воно дороге? Бо процес дорогий. Але в Індії це не так дорого”, – пояснив політику ціноутворення голова Асоціації індійських фармвиробників в Україні Раманан Менон.

Українці готові купувати ліки, але попереджають: виробників ретельно перевірятимуть. “З України виїжджають інспектори для перевірки дільниць індійських виробників на відповідність їх належній практиці”, – повідомив гендиректор ДП “Державний експертний центр” МОЗ України Михайло Нестерчук.

Індуси ж запевняють, що не бояться жодних перевірок. Якщо така впевненість небезпідставна, то продукція з Індії невдовзі зіб’є невиправдано високі ціни на медикаменти в Україні. В усякому разі, так вважає Президент.

“Ми будемо працювати над тим, щоб оптимізувати цінову політику. А там, де можна, створити спільні підприємства фармакологічні”, – пояснив Янукович.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.