Новини політики. 2 грудня. Прийнявши закон про референдум, парламентська більшість свідомо делегує деякі повноваження безпосередньо народові.

Олена Бондаренко: В опозиції бояться скласти ПР конкуренцію

Про це заявила народний депутат України (Партія регіонів) Олена Бондаренко.

«Незважаючи на те, що владу звинувачують нібито в спробі щось забрати, ми зараз якраз діємо від зворотного – ми даємо. Ми розширюємо можливості у людей напряму впливати на рішення влади, опозиції, парламенту, Президента, Кабінету Міністрів та інших», – повідомила Бондаренко.

Також вона вважає, що в опозиції бояться скласти ПР конкуренцію, а також поділитися з людьми правом безпосередньо впливати на рішення в державі.

Прийнявши закон про референдум, парламентська більшість свідомо делегує деякі повноваження безпосередньо народові, вважає Бондаренко.

Як повідомлялося, 28 листопада президент України Віктор Янукович підписав закон «Про всеукраїнський референдум». Він встановлює, зокрема, що всеукраїнський референдум може проводитися на предмет схвалення нової редакції Конституції, внесення до неї змін, скасування або визнання нечинним закону про внесення змін до Конституції.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.