Новини здоров’я. 12 грудня. Це насправді так: вітаміни і достатня кількість заліза допомагають молодим людям тримати себе у формі.

Завдяки вітаміну C залізо краще засвоюється організмом

При цьому на юнаків і дівчат вони впливають по-різному.

Молоді люди відчувають себе бадьоріше, якщо в їх організмі достатній рівень вітамінів і заліза. Про це свідчить діагностика організму, проведена іспанськими вченими.

Вчені з університету в іспанському місті Сарагоса зробили аналіз крові підлітків у віці від 12 до 17 років і протестували їх. В результаті юнаки з високою концентрацією вітамінів A і C і заліза в крові виявилися найвитривалішими і показали хорошу м’язову силу. На хорошому фізичному стані дівчаток позначається, насамперед, вітамін D і бета-каротин. Майбутні дослідження повинні підтвердити отримані результати.

Дослідники говорять, що головна функція заліза – це транспортування кисню до тканин м’язів. За даними Німецького товариства харчування, підліткам необхідно по 10 – 15 мг заліза щодня. Завдяки вітаміну C залізо краще засвоюється організмом. Крім того, завдяки вітаміну C організм може краще розслабитися після фізичного навантаження. А вітамін D прекрасно зміцнює м’язи скелета.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.