Новини здоров’я. 18 грудня. Введення в дієту незамінних амінокислот і білка молочної сироватки сприяє «розчиненню» жирових відкладень, – стверджують американські вчені.

Додавання сироваткового протеїну допомагає  втратити більше жиру
Додавання сироваткового протеїну допомагає втратити більше жиру

«Дослідження показало гарні результати на дорослих добровольцях, які страждають на ожиріння, але ця стратегія може також спрацювати у молодих людей», – упевнений автор нового дослідження Роберт Кокер (Robert Coker) з університету Арканзасу.

У своєму новому випробуванні він порівняв два види добавок – на основі незамінних амінокислот і сироваткового протеїну (білка молочної сироватки). На таку дієту учений «посадив» 12 огрядних чоловіків і жінок, усі у віці від 65 до 80 років – всі учасники споживали по 1 200 калорій в день, їх дієта розрізнялася лише в плані харчових добавок.

В кінці дослідження обидві групи втратили близько 7% від загальної ваги тіла, причому група, що споживала протеїн молочної сироватки, показала кращі результати – тобто втратила більш високий відсоток жиру в м’язовій тканині.

Автор роботи вважає, що ці дві добавки призводять до підвищення м’язового метаболізму, і це, можливо, викликало спалювання жиру в організмі.

Нові дані перегукуються з результатами попереднього дослідження, в якому було виявлено, що додавання сироваткового протеїну допомагає людям, що сидять на дієті, втратити більше ваги і більше жиру. Так що вже два дослідження показали, що сироватковий протеїн може збільшити втрату жиру, допомагаючи зберегти м’язову масу.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.