Новини науки. 24 грудня. Вченим із США і Франції вдалося створити препарат, який нормалізує вироблення специфічного білка в головному мозку і таким чином здатний зняти поведінкові порушення у хворих на аутизм.

Аутизм
Аутизм

«Створення ліків проти розладів аутичного спектру утруднено, але наші висновки дають потенційний напрямок, щоб добитися цього. Ми не лише підтвердили загальну природу декількох таких порушень, але й виявили, що поведінкові відхилення у пацієнтів можливо звернути». Заявив один з учасників дослідження Ерік Кленн.

Аутизм – захворювання, що впливає на функціонування мозку і викликає постійне порушення розвитку, воно проявляється протягом 3 років і вважається наслідком неврологічних розладів.

Хворий типово уникає спілкування: усяке порушення повсякденного розпорядку й стереотипів виявляється йому трагедією; проте інтелект аутиста понижений далеко не завжди, часто виявляються так звані «острівці знання» — області, в яких здібності хворого досягають нормального або навіть геніального рівня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.