Новини світу. 2 грудня. Поліція виявила в тунелі, що частково обвалився на автостраді Тюо в Японії, обгорілі тіла.

Приблизно через п’ять годин після аварії виникла загроза нового обвалу

Число жертв поки не уточнюється. Раніше повідомлялося про сім зниклих безвісти.

Жінка, що вибралася з аварійного тунелю самостійно, розповіла, що подорожувала в орендованому мікроавтобусі разом з п’ятьма друзями. Що з ними сталося після обвалення, вона не знає. Крім того, рятувальники чули по радіо прохання про допомогу водія вантажівки, який застряг у власному автомобілі після обвалу. До місця його передбачуваного знаходження спрямована рятувальна бригада.

При цьому основна маса рятувальників була терміново виведена з тунелю, оскільки приблизно через п’ять годин після аварії виникла загроза нового обвалу. Рятувальники встигли витягти з-під завалів ще двох жінок, обидві перебували у свідомості. Постраждалі були госпіталізовані.

Обвал в тунелі “Сасаго” стався 2 грудня, о 8 ранку за місцевим часом (1:00 ночі за Києвом). У результаті часткового обвалення стелі під завалами опинилися як мінімум два автомобілі, ще один загорівся. Через пожежу в тунелі сильно погіршилася видимість – він весь затягнуть чорним димом.

Тунель на автостраді Тюо, приблизно в 80 кілометрах на захід від Токіо, є одним з найдовших в Японії – його протяжність 4,7 кілометра.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.