Новини світу. 13 грудня. Метеоритний дощ, який на Землі можна побачити 10–16 грудня, транслюватимуть он-лайн в Інтернеті.

метеоритний-дощ
Метеоритний дощ українці зможуть спостерігати і в реальності

Про це повідомляє прес-служба NASA.

NASA влаштовує для любителів зоряного неба трансляцію в години піку рідкісного космічного явища — в ніч з 13 на 14 грудня за американським часом. За українським часом побачити метеоритний дощ он-лайн на сайті NASA можна буде з 6 до 10 ранку 14 грудня.

Камера NASA встановлена в Центрі космічних польотів Маршалла в Хантсвіллі, штат Алабама. Перед тим, як камера активується, на сторінці транслюватимуть записані раніше кадри метеоритних дощів або порожній екран.

Одночасно з трансляцією експерти NASA проведуть онлайн-конференцію, на якій зможуть відповісти на питання користувачів щодо метеоритного дощу.

Метеоритний дощ, спричинений уламками комети 3200 Фаетон, українці зможуть спостерігати і в реальності, тільки за умов ясної погоди. Загалом рідкісне космічне явище можна побачити з будь-якої точки земної кулі, проте найкраще його буде видно з території Євразійського континенту.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.