Новини культури. 27 грудня. Кілька вітчизняних видавництв оголосили про своє рішення об’єднатися в “Український книжковий альянс” з метою створення мережі з продажу українських книг за доступними цінами від видавців.

Українські видавці зможуть дати відсіч загрозі монополізації книжкового ринку російськими видавництвами
Українські видавці зможуть дати відсіч загрозі монополізації книжкового ринку російськими видавництвами

Про це розповів президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін під час круглого столу, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, члени альянсу вимагатимуть комунальні площі під магазини, де вони зможуть продавати свою продукцію без накруток посередників.

“Ми будемо звертатися до Президента, уряду і вимагати виділення комунальних площ під створену мережу книгарень, де книги будуть продаватися за однією доступною ціною по всій Україні”, – заявив Афонін.

Також він повідомив, що на сьогодні меморандум про створення “Українського книжкового альянсу” вже підписали 11 великих видавництв, серед яких “Балтія-друк”, “Либідь”, “Клуб сімейного дозвілля”, “Фоліо”, “Богдан”, “Ранок”, “Саміт книга” і “Лаурус”. Але не виключено, що до нього увійдуть і інші популярні вітчизняні видавництва.

“Таким чином, українські видавці зможуть дати гідну відсіч загрозі монополізації книжкового ринку російськими видавництвами», – зазначив президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.