Новини економіки. 3 грудня. Євросоюз, США та Україна запровадили найбільше у світі обмежувальних заходів проти товарів з Митного союзу.

Митний союз
ЄС, США і Україна входять до числа основних торговельних партнерів Митного союзу

Так, у США застосовують антидемпінгові заходи щодо товарів хімічної та металургійної промисловості з Росії та Білорусі  а також економічні санкції відносно товарів з Білорусі.

У ЄС забороняють ввозити з Митного союзу шкури деяких звірів, обмежують ввезення труб, зерна, текстилю, повідомляє Дело.

В Україні також введено цілий ряд антидемпінгових мит відносно імпортних товарів з Росії, Білорусії і Казахстану – наприклад, по метанолу і склу.

ЄС, США і Україна входять до числа основних торговельних партнерів Митного союзу. Так, за даними Федеральної митної служби Росії, на частку ЄС в січні-вересні 2012 року припадало 48,8 відсотка всього товарообігу Росії з іншими країнами, на США – 3,4 відсотка, на Україну – 5,5 відсотка.

Ще одна країна, яка ввела безліч обмежень на товари з Митного союзу – Узбекистан. У цій державі діють обмеження на імпорт борошна, м’яса, цукру, пива та безлічі інших товарів з ТЗ. При цьому товарообіг союзу з Узбекистаном незначний: у Росії, наприклад, він становить всього 0,4 відсотка від загального обсягу експорту-імпорту.

До обмежувальних заходів в ЄС віднесли акцизи, адміністративні бар’єри, додаткові збори, квоти та інші санкції, спрямовані на зниження імпорту та підтримку місцевих виробників.

За матеріалами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.