Новини України. 26 грудня. У цьому переліку десяти найкращих держав для іноземних гостей, за версією Globe Spots, Україна посіла почесне восьме місце.

Україна пропонує напрочуд різноманітні туристичні пакет
Україна пропонує напрочуд різноманітні туристичні пакет

«Після успішного проведення чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 Україна опинилася в перших рядах лідерів світового туризму.

Нинішня Україна являє собою сюрреалістичне поєднання гучних вечірок до упаду, курортних і космополітичних міст і сіл, в яких ви можете відчути себе знову в СРСР.

Безумовно, Україна пропонує напрочуд різноманітні туристичні пакети. Незважаючи на широке розповсюдження англомовної інформації про країну, є багато недосліджених регіонів країни. Україна – це таке місце, яке може бути як легким, так і складним, залежно від того, як вам захочеться», – зазначили укладачі рейтингу.

У перелік десяти країн, привабливих для туристів, увійшли також Вірменія, Киргизстан, Канада, Португалія, Мозамбік, Панама, Куба і Руанда.

Нагадаємо, що рейтинг порталу Globe Spots виходить п’ятий рік, визначається він на основі особистого досвіду мандрівників.

За матеріалами golos.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.