Новини політики. 14 грудня. УДАР заявляє, що ЄС уважно стежить за ситуацією в Україні і вимагає від влади дотримуватися зобов’язань, які взяла на себе держава

Україна, ЄС
Всі попередні резолюції залишилися без уваги української влади

“Визнання факту численних порушень під час виборчої кампанії в Україні стало правдивою оцінкою парламентських виборів в Україні, які відбулися з масовими махінаціями і закінчилися безпрецедентними порушеннями при встановленні результатів виборів”, – йдеться в заяві партії УДАР, – повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

У партії підкреслили, що ЄС уважно стежить за ситуацією в Україні і вимагає від української влади, яка єдина несе відповідальність за відкат від демократичних принципів і свобод, дотримуватися тих зобов’язань, які взяла на себе держава, заявивши про свій стратегічний намір – євроінтеграцію.

“Це не перша критична резолюція Європарламенту. Але всі попередні залишилися без уваги української влади, а ситуація тільки погіршується. Українська влада повинна почути резолюцію Європарламенту у контексті підписання Угоди про асоціацію з ЄС“, – йдеться в повідомленні.

УДАР вважає, що у виборах 2012 року ще не поставлена ​​крапка і планує внести постанову про створення в парламенті комісії з розслідування фальсифікацій на виборах.

Нагадаємо, в четвер Європарламент ухвалив резолюцію щодо ситуації в Україні. Європарламент закликає український уряд поважати і виконати остаточні рішення Євросуду у справах Тимошенко і Луценка, покласти край виборчому застосуванню правосуддя в Україні на всіх рівнях і створити рівні умови для участі опозиційних партій у політичному житті країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.