Новини світу. 30 грудня. Сирійська правозахисна організація Місцеві координаційні комітети Сирії (LCC) заявила, що в суботу на території країни загинули як мінімум 397 чоловік.

Сирія
LCC вдалося задокументувати загибель 397 чоловік

Також організація назвала 29 грудня найкривавішим днем ​​громадянського конфлікту, який триває майже два роки.

“LCC вдалося задокументувати загибель 397 чоловік, серед них більше 20 жінок і 20 дітей. 220 з них були страчені в Дейр Балбах», – говориться на сайті організації, яка щодня публікує зведення про загибель людей в сирійському конфлікті.

За даними телеканалу CNN, про масовий розстріл в Дейр Балбаху правозахисникам вдалося дізнатися від полонених солдатів урядових сил, сирійська влада поки не коментувала цю інформацію. Кореспондент державного ТБ повідомив, що в районі цього міста йшли бої, були ліквідовані терористи, відзначає телеканал CNN.

Конфлікт у Сирії триває з березня 2011 року, жертвами насильства в країні, за різними даними, стали від 20 до 30 тисяч чоловік. Влада Сирії заявляє, що зіштовхується з опором добре озброєних бойовиків, підтримка яким надається ззовні. Спецпредставник ООН і ЛАГ по Сирії Лахдар Браха напередодні заявив, що конфлікт у Сирії вдасться завершити політичним врегулюванням в 2013 році.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.