Новини технологій. 18 грудня. Під загрозою знаходяться власники популярних пристроїв Samsung Galaxy S III і Galaxy Note II.

Процесор  Exynos
Процесор Exynos

Вразливість у флагманському смартфоні Samsung Galaxy S III дозволяє хакерам отримувати доступ до всієї фізичної пам’яті пристрою, що робить можливим викрадення особистих даних користувача, видалення даних і порушення роботи пристрою шляхом перетворення його на «цеглину», повідомляє The Next Web з посиланням на форум XDA Developers.

Вразливість була виявлена ​​членом форуму під ім’ям Alephzain, який протестував її на власному Galaxy S III. За словами хакера, аналогічна вразливість є в Galaxy S II, Galaxy Note II і, швидше за все, в інших смартфонах, оснащених процесором Exynos 4210 або 4412.

Exynos – процесори власної розробки компанії Samsung Electronics. Чіпи базуються на архітектурі ARM.

Як уточнює SamMobile, уразливість стосується наступних апаратів з процессром Exynos 4210: Galaxy S II GT-I9100, Galaxy Note GT-N7000, а також наступних апаратів з Exynos 4412: Galaxy S III GT-I9300, Galaxy S III LTE GT-I9305, Galaxy Note II GT-N7100, Samsung Galaxy Note II GT-N7105, Galaxy Note 10.1 GT-N8000 і Note 10.1 GT-N8010.

Користувач форуму XDA Developers під ім’ям Chainfire написав експлойт ExynosAbuse, який використовує уразливість, знайдену Alephzain. Випущений ним APK-файл дозволяє отримувати кореневий доступ до пристрою жертви і встановлювати додаток для управління правами доступу SuperSU.

Вразливість також стосується смартфона Meizu MX, побудованого на базі процесора Exynos 4412 і виробленого китайською компанією Meizu.

Як пише The Next Web, користувач Alephzain, що виявив вразливість, повідомив про неї Samsung, але поки вона не дала відповідь. Тим часом Chainfire вже випустив патч, який допомагає її закрити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.