Новини світу. 23 грудня. У передмістях сирійського Дамаска бойовики масово здаються сирійським військам.

Сирія, заворушення
Бойовики були змушені відступити

Повідомлення про це передала сьогодні новинна служба незалежного видання “Аль-Ватан”.

За його даними, протягом останніх трьох днів армія Башара Асада завдала серйозних ударів по угрупованнях в Ходжейрі, Діябії та Акрабі. В результаті боєсутичок опозиційні сили понесли великі людські втрати і втратили помітну частину бойової техніки.

Бойовики, що влаштувалися в передмістях Дума і в Східній Гуті були змушені відступити. Частини розділилися на невеликі угрупування по 15-50 чоловік і намагаються прорвати оточення.

Поки сирійська армія “не форсує операцію із зачистки місцевості і проводить її планомірно, повсюдно знищуючи бази терористів і найманців”, повідомило джерело у військовому відомстві Дамаска. Військовим поставлено завдання “повністю позбавити столицю та її мешканців від терористичної загрози“.

Міністр інформації Омран аз-Зуабі сьогодні виступив із заявою про те, що “доблесні збройні сили республіки будуть переслідувати банди бойовиків по всій території Сирії“. Він констатував, що останнім часом опозиціонери все частіше скоюють диверсії проти економічних об’єктів, нападають на мирних громадян і займаються грабунком.

При цьому він підкреслив, що влада готова вести діалог з патріотичними фракціями опозиції, які виступають проти іноземного втручання, на захист національного суверенітету.

“Партнерами по діалогу можуть бути тільки ті, хто вірить у можливість політичного врегулювання“, – повідомив аз-Зуабі. “Ті, хто виступають проти діалогу, бояться його підсумків і демократичного виходу з кризи – через виборчі урни”, – упевнений глава Міністерства інформації.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.