Новини технологій. 10 грудня. Через помилку в картах Apple, кілька автомобілістів загубилися в австралійській пустелі Вікторії, залишившись без їжі і води при спеці в 46 градусів.

Apple Maps та Google Maps

Поліція австралійського міста Мілдура попередила автомобілістів про помилку, що міститься в картографічному сервісі Apple Maps.

Проблема полягає в тому, що місто на картах позначене в 70 км від фактичного місця розташування. Через цей дефект поліції довелося рятувати кілька автомобілістів, які загубилися в пустелі і провели 24 години без їжі і води при спеці в 46 градусів за Цельсієм.

«Будь-яка поїздка в місто Мілдура або його околиці повинна супроводжуватися картографічними джерелами, альтернативними Google Maps, поки проблема не буде усунута», – йдеться у повідомлення місцевої поліції.

Як відомо, цей недолік далеко не єдиний в картографічному сервісі від «яблучної» корпорації. Користувачі давно скаржилися на неправильне розташування місць, плутанину в назвах, досить дивне відображення карт в тривимірному режимі і відсутні на картах об’єкти.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.