Новини політики. 22 грудня. У слідства є свідчення декількох свідків, які назвали екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко замовником вбивства в 1996 році народного депутата Євгена Щербаня.

Захист екс-прем'єра відкидає її причетність до злочину
Захист екс-прем’єра відкидає її причетність до злочину

Про це 21 грудня в програмі «Шустер Live» заявив перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін.

«Є кілька свідків, допитаних нашими слідчими, які прямо вказують на екс-прем’єра як на особу, причетну до цього злочину, як на особу, яка замовила це вбивство і фінансувала його. Також вони вказують на екс-прем’єра Павла Лазаренка», – повідомив Кузьмін.

За його словами, слідча група ГПУ вже готова пред’явити звинувачення Юлії Тимошенко в тому, що вона замовила й фінансувала вбивство Євгена Щербаня. У той же час Ренат Кузьмін зазначив, що поки цьому заважають діагноз і лікування екс-прем’єр.

Нагадаємо, глава великої фінансової корпорації «Атон», депутат Верховної Ради Євген Щербань був застрелений в аеропорту Донецька в 1996 році. Від куль убивць також загинули дружина нардепа і працівник аеропорту.

Син покійного Руслан Щербань у квітні 2012 року повідомив, що передав слідству документи про передбачувану причетність Юлії Тимошенко до вбивства. Захист екс-прем’єра відкидає її причетність до злочину і вважає заяви генеральної прокуратури продовженням політичної помсти з боку президента Віктора Януковича.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.