Новини світу. 12 грудня. Одна з найбільш відвідуваних пам’яток США і світу – Статуя Свободи, яка знаходиться в найбільш постраждалому від урагану “Сенді” регіоні країни, закрита на невизначений час.

Острів Свободи буде закритий для туристів

За словами представника Служби національних парків США Майка Літтерста (Mike Litterst), ні сама статуя, ні постамент, на якому вона розташовується, не постраждали.

Острів Свободи буде закритий для туристів через те, що сильні ушкодження отримали провідні до нього пірси. Крім того, зіпсована плитка, якою вимощено прогулянкову доріжку навколо острова.

Примітно, що за день до того, як “Сенді” 29 жовтня обрушився на Нью-Йорк, Статую Свободи повинні були відкрити після річної реконструкції. В ході реставрації вартістю 30 мільйонів доларів зовнішній вигляд статуї не змінився, проте там встановили сучасні системи огляду і безпеки, ліфти і доріжки для інвалідних крісел. Старі сходи замінили на нові, сучасною стала і система освітлення монумента.

Як наголошується в повідомленні видання, острів Свободи входить в список об’єктів для відновлення, на яке президент США Барак Обама минулого тижня запросив у сенату в цілому 60 мільярдів доларів.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.