Новини здоров’я  27 грудня. Смертність унаслідок раку по всьому світу помітно знизиться найближчим часом.

До 2030 року статистика смертності від раку повинна знизитися на 17%
До 2030 року статистика смертності від раку повинна знизитися на 17%

Такий висновок був зроблений в доповіді для Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ).

Доповідь підготували дослідники з Інституту вивчення ракових захворювань Великобританії.

Аналіз статистики показав, що на рік 170 смертей на 100 тисяч чоловік відбуваються через ракові захворювання. До 2030 року статистика повинна знизитися до 142 випадків, тобто на 17%. Це зниження буде найбільшим за всю історію боротьби з раком.

Згідно з доповіддю, подібна зміна буде спостерігатися в більшості розвинених країн світу. Причому це станеться завдяки самим людям, які все більше і більше починають вести здоровий спосіб життя, а також за рахунок поліпшення апаратів, які зможуть ефективніше проводити діагностику організму. Крім того, вчені сподіваються, що нові методики лікування раку, впроваджені нещодавно, допоможуть ефективніше лікувати рак.

Фахівці з Великобританії відзначають особливі результати в лікуванні раку яєчників. У цьому випадку смертність за кілька десятків років знизиться на 43%. Подібні результати можна буде побачити при лікуванні раку легенів, кишечника, молочної залози, передміхурової залози. Саме ці органи на сьогодні є наймасовішими вбивцями з усіх онкологічних захворювань.

Однак не за всіма різновидами раку статистика буде позитивною. Так, учені вважають, що смертність через рак печінки і ротової порожнини збільшиться.

Онкологи відзначають, що на території однієї тільки Великобританії можна буде побачити падіння смертності через рак на 17%, тобто щорічно можна буде рятувати на 5 тисяч життів більше, ніж на даний момент.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.