Новини здоров’я. 29 грудня. У всіх нас час від часу бувають проблеми зі сном.

Тримайте вашу спальню в тиші й темряві
Тримайте вашу спальню в тиші й темряві

Але їх можна вирішити тим або іншим способом, дотримуючись простих порад.

  •     Не вживати кофеїн. Кофеїн може залишитися у вашому організмі довше, ніж ви думаєте – ефект кофеїну може тривати до 8 годин. Так що, якщо ви вип’єте чашку кави в другій половині дня це може бути причиною безсоння.
  •     Не вживайте алкоголю в якості снодійного. Алкоголь може спочатку допомогти вам заснути, але він також викликає порушення сну. Спиртний напій перед сном може змусити вас прокидатися протягом ночі.
  •     Регулярні фізичні вправи можуть допомогти вам досягти спокійної ночі. Час та інтенсивність фізичних вправ відіграє ключову роль у впливі на сон. Регулярні фізичні вправи вранці полегшать безсоння.
  •     Тримайте вашу спальню в тиші й темряві. У багатьох людей навіть найменший шум або світло може порушити сон, навіть світло від ноутбука або телевізора. Рекомендується використовувати беруші, жалюзі або штори і електричну ковдру – все можливе, щоб створити ідеальні умови сну.
  •     Харчуйтеся правильно. Намагайтеся не лягати спати голодним, але уникайте важкої їжі перед сном. Переповнений шлунок може тримати вас у напрузі, хоча деякі люди вважають, що ситість сприяє сну. І все ж намагайтеся не пити рідини після 8 вечора. Це утримає вас від необхідності вставати в туалет вночі.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.