Новини здоров’я.  25 грудня. За словами вчених з Великобританії, величезний вплив на емоційне здоров’я кожної людини чинять доходи.

Люди, які «не дуже щасливі» мають показники IQ від 70 до 79
Люди, які «не дуже щасливі» мають показники IQ від 70 до 79

На жаль, люди з низькими показниками IQ не часто потрапляють на прибуткові посади.

Думка про те, що «менше знаєш, краще спиш» – насправді невірна, так вважають британські вчені. Насправді, розумні люди виявляються щасливішими за дурних. Дослідники з лондонського коледжу при Університеті змогли довести це. Вони провели психодіагностику 6870 працівників однієї з великих компаній.

Аналіз результатів дослідження показав, що найбільш щасливими себе відчувають люди, чий IQ варіюється від 120 до 129. Причому, 43% з цього числа зізналися, що вони «дуже щасливі». А ось люди, які «не дуже щасливі» мають показники IQ від 70 до 79.

Причина такого стану справ, на думку психологів, полягає в тому, що велику роль в самооцінці людини відіграє її дохід. Дохід дає можливість займатися цікавою та улюбленою справою, добре відпочивати, мати перспективу в своїй посаді. Людям з низьким IQ важко зайняти високу посаду з хорошим прибутком. Низький дохід і статус в соціумі призводять до стресів, що сильно впливає на здоров’я, як емоційне, так і фізичне.

Незважаючи на такі результати дослідження, психологи переконливо просять людей не впадати у відчай і навчитися навіть у тому, що маєш, знаходити своє щастя. Тим, у кого це не виходить, фахівці рекомендують пройти процедуру одитинг або процесинг, щоб навчитися справлятися з емоціями і жити щасливо.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.