Новини економіки. 29 грудня. Відео. Звабливі знижки – оманливі.

в Україні довжелезні черги за знижками чомусь не вишиковуються
в Україні довжелезні черги за знижками чомусь не вишиковуються

Напередодні свят вітрини українських крамниць рясніють приголомшливими пропозиціями – мінус сімдесят або ж мінус п’ятдесят!

Однак у більшості випадків товари навіть з так званих “остаточних розпродажів” дістаються українцям дорожче за їхню реальну вартість, йдеться в сюжеті ТСН.

Повний розпродаж у кожній крамниці. На кшталт західних колег українські продавці теж завішують усі вітрини привабливими написами. От тільки на відміну від Європи, в Україні довжелезні черги за знижками чомусь не вишиковуються Скромні мінус двадцять губляться на тлі амбційних мінус п’ятдесяти та нахабних – мінус дев’яноста.

Якщо вірити написаному – усе віддають за безцінь. А гроші у гаманці тануть самі собою.

“Покупець приходить 15 січня в магазин, і бачить, що продавець змінює цінники – замість старого – 150 грн, новий – 100 грн. Він питає: “А що сталося?”. Вам відповідають: “Ви знаєте, закінчилися різдвяні знижки”, – каже маркетолог Дмитро Роденко. Дмитро з власного анекдоту не сміється. Знає, що правдивий.

“”Надувається” ціна. Коли ви бачите знижку 70%, це означає, що швидше за все споконвічна ціна була завищена, щоб дати вам від більшої ціни більшу знижку”, – каже чоловік.

Упіймати продавців на відвертій брехні важко. Ціни підвищують заздалегідь. Решту махінацій побачити простіше. Мінус вісімдесят залишаються на вітрині. Всередині – одяг пропонують вже за половину вартості. А коли справа доходить до конкретного цінника, скидають лише кілька гривень.

З електронікою ще цікавіше. Згори – напис про знижки, під ним – ніби-то зменшені ціни. ТСН порівняла їх із вартістю того самого товару в Інтернеті. На розпродажі – усе дорожче. Різниця доходить до чотирьох тисяч гривень.

Але, хоч як лають українці розпродажі, біля напису “знижки” покупців – найбільше. Шанс купити товар дешевше – мізерний, але існує. От тільки у їжі має закінчуватися термін придатності, а одяг кілька років пролежати на складі.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.