Новини політики. 23 грудня. Росія досі не змогла змиритися з існуванням незалежної України.

Віктор Балога
Чинна влада таки не піде на зближення з Росією, – Віктор Балога

Про це в інтерв’ю Gazeta.ua сказав народний депутат, екс-міністр Віктор Балога.

“У зовнішніх відносинах треба поводитися згідно з цінностями і правилами того полюсу, якого прагнемо досягти. Якщо йдемо в Європу – то слухати, що нам кажуть у європейських столицях, і виконувати ці настанови. Бо це потрібно не їм, а нам. Це Україні треба змінювати законодавство, проводити реформи, вчитися жити за законами, а не якось інакше”, – підкреслив він.

Балога додав: “Але з нами не хочуть розмовляти, бо говорити з глухим – то гаяти час і сили. Тому й почав Київ звертати погляди на Схід. І ще нічого, коли це Індія. Гірше, коли це Росія з її Митним та іншими союзами, бо мати з нею справу – то наражатися на ризик поглинання в нову імперію, які завжди закінчували крахом. Адже Росія і через понад два десятиліття не змогла змиритися з існуванням незалежної України“.

Однак екс-міністр висловив переконання, що чинна влада таки не піде на зближення з Росією.

“Однак якщо це станеться, то підписану угоду про вступ до Митного союзу треба буде ратифікувати Верховною Радою. Парламент, який вже пройшов через процедуру яєчного схвалення Харківських угод, зможе не допустити небажаного для України сценарію. Адже не на схід від нас пролягають наші дороги, а в Європу”, – підкреслив він.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.