Новини здоров’я. 10 грудня. Вчені вважають, що люди, які зазнали оперативного втручання з метою схуднення, більше схильні до адитивної поведінки.

Після операцій люди вже не можуть поглинати таку ж кількість їжі, як раніше

Вони можуть стати залежними від алкоголю, куріння чи навіть наркотиків.

Дослідження було проведене доктором Алексісом Конасоном і його колегами. Вони виявили зв’язок адитивної поведінки з конкретними видами операцій. Дослідник стверджує, що таких людей не багато, проте до радикальної боротьби з ожирінням вони знімали емоційне навантаження за допомогою їжі. Після операцій люди вже не можуть поглинати таку ж кількість їжі, як раніше, тому вони знаходять інші методи, наприклад, алкоголь чи наркотики.

У дослідженні взяли участь 132 жінки та 23 чоловіків, яким зробили операцію зі зменшення шлунку. Учасники пройшли тестування до операції і після, вони відповідали на питання, пов’язані зі споживанням алкоголю або наркотиків.

При аналізі історії хвороби однієї людини важко виявити різницю до і після операції. Але, якщо подивитися на всіх людей, то очевидний ризик вживання наркотиків або алкогольних напоїв, особливо через 2 роки. Це дослідження дуже важливе, оскільки відкриває нові проблеми, пов’язані з проведенням операцій зі зменшення ожиріння.

Психологи закликають звертатися до них за консультацією та проходити психодіагностику для виявлення причин тривоги. У випадку, коли людина не може впоратися зі своїми емоціями самостійно, існують процесинг і одитинг. Ці психологічні процедури допоможуть людям реабілітуватися в післяопераційний період і налаштуватися на краще, що сприяє відмові від алкоголю, куріння і наркотиків.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.