Новини світу. 5 грудня. Президент Росії Володимир Путін підписав закон про федеральний бюджет на 2013 рік і на плановий період 2014 і 2015 років.

Путін підписав бюджет РФ

Про це повідомляється на сайті Кремля. Документ був остаточно прийнятий Держдумою 23 листопада і схвалений Радою Федерації 28 листопада.

Згідно основного фінансового документа країни, в 2013 році дефіцит бюджету виявиться на рівні в 0,8 відсотка ВВП. Сам ВВП, як очікується, досягне 66,52 трильйона рублів. Інфляція в наступному році не повинна перевищити 5,5 відсотка.

Найбільшими статтями витрат у бюджеті наступного року стануть, серед іншого, “соціальна політика” (чотири трильйони рублів) і “національна оборона” (2,1 трильйона рублів). На освіту планується витратити 627 млрд рублів, на охорону здоров’я – 507 мільярдів.

Проект бюджету був внесений в уряд у вересні поточного року. Після цього Путін розкритикував документ, вказавши, що він ігнорує пенсійну реформу і не дає можливості реалізувати президентські укази, підписані в продовження передвиборних обіцянок. Президент оголосив догану голові Мінрегіону Олегу Говоруну, який був пізніше звільнений від займаної посади. Путін також розкритикував позиції міністра освіти Дмитра Ліванова і глави Мінпраці Максима Топіліна.

Таким чином, закон про федеральний бюджет пройшов всі стадії затвердження і був підписаний президентом приблизно за місяць до нового року. У минулому році Медведєв, який займав тоді пост президента, підписав бюджет-2012 першого грудня.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.