Новини України. 25 грудня. Президент України Віктор Янукович заявив, що Національний план дій на 2012 рік було виконано не повністю.

Азаров та Яшукович
Янукович пояснив, що Лукаш простежить за реформами

На думку Януковича, головними причинами такої ситуації стали низька виконавча дисципліна та брак відповідальності як на центральному, так і на регіональному рівнях і ряд помилок в організації роботи уряду, в тому числі й у структурі його управління.

Таким чином, глава держави назвав метою відновлення посади міністра Кабінету Міністрів посилення контролю за проведенням реформ в країні, виступаючи на засіданні Ради регіонів.

На думку Президента, результати практичної реалізації попередніх планів реформування доводять необхідність посилення контролю за їхнім здійсненням.

“Я про це неодноразово говорив і вчора (24 грудня – ред.), коли ми зустрічалися з урядом, я сказав, що не випадково ми засновуємо фактично нову систему контролю і ввели знову посаду міністра Кабінету Міністрів, який повинен організувати цю роботу разом з прем’єр -міністром, першим віце-прем’єр-міністром. Ця система повинна врешті-решт запрацювати “, – підкреслив Янукович.

Раніше повідомлялося, що Янукович сказав, що державний бюджет України на 2013 році стане бюджетом виживання і зажадає жорсткої економії коштів.

Джерело korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.