Новини політики. 17 грудня. Опозиція матиме шанси отримати перемогу на виборах київського міського голови лише у тому разі, якщо вона висуне єдиного кандидата.

Томенко може взяти участь у виборах київського міського голови
Томенко може взяти участь у виборах київського міського голови

Про це під час прес-конференції сказав політолог Володимир Фесенко, передає кореспондент УНН.

“Це можливо лише в одному разі, якщо буде єдиний кандидат від всієї опозиції. Якщо буде декілька конкуруючих між собою кандидатів від опозиції, то вибори мера Києва будуть ними програні і тоді шанс отримає Олександр Попов. Отож для Попова найкращий варіант – це роздроблення опозиційного електорату. При однотуровій системі голосування це дає йому шанси виграти вибори”, – зазначив Фесенко.

За його словами, від опозиції у виборах київського міського голови можуть взяти участь такі кандидати, як Микола Томенко або Володимир Бондаренко. Водночас, він наголосив, що внутрішньопартійні інтриги навколо кандидатури на посаду міського голови можуть провокувати появу нових кандидатур.

Торкаючись кандидатури Олександри Кужель на посаду мера, Фесенко зазначив, що вона має дуже низьку підтримку серед киян і пропозицію щодо її участі у виборах мера не підтримують керівники опозиції.

На думку експерта, сьогодні голова Київської міської державної адміністрації Попов може розраховувати на підтримку орієнтовно 15% виборців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.