Новини культури. 3 грудня. Відомий радянський мультиплікатор і творець мультфільмів про Вінні-Пуха Федір Хитрук помер у своїй московській квартирі вдень 3 грудня.

Федір Хитрук помер у віці 96 років

Творець мультфільмів про Вінні-Пуха та лева Боніфація Федір Хитрук помер у своїй квартирі на Ленінському проспекті столиці.

“Серце режисера зупинилося близько першої години дня, – повідомило джерело в медичних колах. – Медицина в даному випадку безсила, все-таки такий поважний вік“.

В останній рік Федір Савелійович практично не виходив з дому, він страждав на хворобу Паркінсона.

“Федір Савелійович був прикутий до ліжка, він рік лежав удома, – розповіла дружина мультиплікатора Галина. – Останній раз коли ми з ним розмовляли, ми обговорювали постановку “Снігової королеви” у Воронежі, він дуже хотів її побачити, але не вийшло”.

Дата і місце похорону режисера, за словами дружини, ще не призначені.

Лауреат двох Державних премій СРСР, Національної премії НДР і “Ніки” Федір Хитрук відомий десяткам мільйонів росіян, які виховувалися на його мультфільмах, таких як “Вінні-Пух”, “Вінні-Пух іде в гості”, “Вінні-Пух і день турбот” , “Дядя Стьопа”, “Казка про царя Салтана”, “Червона квіточка”, “Каштанка”, “Дванадцять місяців”, “Снігова королева”, “Котячий будинок” та інших дитячих стрічок.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.