Новини політики. 5 грудня. Біля будівлі Кабінету міністрів України відбувається мітинг на підтримку відставки уряду Миколи Азарова.

Після запуску повітряних кульок, акція, в якій брали участь до 20 людей, завершилась

Учасники акції тримають прапори ВО “Свобода”, ГО “Молодий рух України”, ГО “Батьківщина молода”, партій “Фронт змін” та “Батьківщина”.

Також, учасники акції тримають картонні фігури Миколи Азарова, Сергія Тігіпка та Дмитра Табачника з прив’язаними до них повітряними кульками.

В руках у деяких учасників мітингу плакати з написами: “Оцінка уряду Азарова незадовільна”, “Давай до свиданія”, “Да пашлі ви”.

Мітингувальники відпустили у повітря картонні фігури Азарова, а також Дмитра Табачника та Сергія Тігіпка з прив’язаними до них білими повітряними кульками.

Після запуску повітряних кульок, акція, в якій брали участь до 20 людей, завершилась.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Янукович прийняв відставку Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, задовольнивши його заяву.

Оскільки за статтею 115 Конституції відставка Прем’єр-міністра має наслідком відставку всього складу Кабінету Міністрів України, Президент прийняв також відставку Уряду держави.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.