Новини здоров’я. 3 грудня. Вчені з Британії встановили, що ожиріння є причиною онкологічних захворювань.

ожиріння
Худорляві люди рідше хворіють на рак

Проблема ожиріння є найбільш актуальною на сьогоднішній день, як у Великобританії, так і в усьому світі.

Так, тільки 20% англійців мають надлишкову вагу, що втричі більше, ніж в 80-х роках.

А ось гастроентерологи з Мічиганського Університету довели, що якщо людина з ожирінням вживає алкоголь і курить, то це в кілька разів підвищує ризик виникнення раку підшлункової залози.

Вік хворого, коли йому ставлять діагноз, відрізняється від кількості випитого і викуреного. У тих, хто дуже багато п’є, діагноз був поставлений в середньому в 61 рік. У тих, хто багато курить, в 62. Однак у людей, які не курять і не п’ють, в середньому цей вік становить 70 років. Доброю новиною для тих, хто хоче залишитися здоровим є те, що по закінченню 10 років після відмови від шкідливих звичок негативний ефект практично зникає.

Інше дослідження, проведене в Америці, показало той факт, що худорляві люди рідше хворіють на рак, у них ризик знижений на 19%. У людей з ожирінням середній вік виникнення раку – 66 років. Тоді як у людей з нормальною вагою – 70 років.

Виходячи з цієї статистики, вчені рекомендують не тільки кинути палити і пити, як можна швидше, але і пройти процедуру детокс, яка допоможе очистити організм від токсинів, накопичених за роки вживання тютюну та алкоголю. Детокс допомагає зміцнити імунітет, оздоровити організм, крім того значно знижує ризик розвитку раку.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.