Новини політики. 28 грудня. Опозиція в цьому році зробила все для того, щоб політичні репресії сьогодні припинилися в Україні або хоча б їх стало трохи менше.

Тимошенко почуває себе трохи краще
Тимошенко почуває себе трохи краще

Про це захисник Тимошенко, народний депутат Андрій Кожем’якін повідомив на брифінгу в Харкові, відповідаючи на запитання про можливість проведення такого референдуму.

Він висловив жаль з приводу того, що Тимошенко вдруге поспіль відзначатиме Новий рік в ув’язненні.

«Це для нас дуже прикро. І сьогодні, спілкуючись з Юлією Володимирівною, я сказав, що дійсно, наша команда, напевно, не все зробила в цьому році, щоб домогтися її звільнення, і для того, щоб політичні репресії сьогодні припинилися в Україні або хоча б їх стало трохи менше» , – сказав Кожем’якін.

У той же час депутат відзначив оптимістичний настрій Тимошенко і помітив, що вона передала «слова підтримки і подяки всім членам фракції» і привітала з новорічними святами новообраних народних депутатів.

За словами Кожем’якіна, під час зустрічі в лікарні з екс-прем’єром були обговорені питання підготовки найнеобхідніших законопроектів, дії фракції під час пленарних засідань, партійні питання, можливість створення на базі трьох опозиційних сил парламентської більшості, а також можливість використання повноважень голови Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (цю посаду обіймає Кожем’якін. – Ред.) в боротьбі з корупцією в країні.

Кожем’якін зазначив, що на останньому пленарному засіданні перед канікулами опозиція в парламенті буде ставити на розгляд соціальні законопроекти, зміни до держбюджету і питання про декриміналізацію статті 365 Кримінального кодексу України, за якою засуджена Тимошенко.

Говорячи про стан здоров’я Тимошенко, захисник зазначив, що «вона почуває себе трохи краще», і в її «очах з’явився оптимізм».

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.