Новини економіки. 11 грудня. У держбюджеті на 2013 рік передбачено майже 100 млн грн на продовження будівництва Дніпропетровського метро.

Метро у Дніпропетровську ніяк не добудують

Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул під час селекторної наради, повідомили у прес-службі дніпропетровської ОДА.

Також в рамках проекту будівництва метрополітену залучено потужний кредитний ресурс. Зокрема, в липні цього року Україною підписано угоду про залучення 152 млн євро від Європейського банку реконструкції і розвитку, а у вересні рада директорів Європейського інвестиційного банку дала згоду на відкриття Україні кредитної лінії обсягом ще на 152 млн євро.

На сьогодні Дніпропетровський метрополітен складається з електродепо і 6 станцій – “Комунарівська”, “Проспект Свободи”, “Заводська”, “Металургів”, “Метробудівників” та “Вокзальна”. Вони були побудовані ще за радянських часів. Щоб їх увести в експлуатацію, необхідно було провести лише облицювальні роботи, що було зроблено у 1995 році. А розпочате тоді будівництво трьох станцій – “Театральна”, “Центральна” та “Музейна” – так і не було здійснено.

Загалом будівництво метро в Дніпропетровську триває понад 30 років, з яких більше п’ятнадцяти років – з 1995 по 2010 рік – жодних системних робіт на об’єкті не проводилося.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.