Новини світу. 15 грудня. Мумбаї, який є фінансовим центром Індії завдяки зосередженню там штаб-квартир великих корпорацій і банків, визнаний одним з найбрудніших міст світу.

Мумбаї виявився на останньому місці по зручності пересування
Мумбаї виявився на останньому місці по зручності пересування

У рейтингу, складеному популярним туристичним порталом TripAdvisor, він зайняв останнє місце за чистотою вулиць з 40 популярних серед мандрівників населених пунктів на Землі.

Мумбаї виявився на останньому місці і по зручності пересування. Перше місце в даній категорії дісталося Цюриху в Швейцарії. Найчистішим містом за результатами опитування, в якому взяли участь 75 тисяч осіб, названий Токіо в Японії.

Серед інших лідерів у різних категоріях виявився Нью-Йорк в США. Саме там, на думку опитаних, найкраще ходити по магазинах. Однак і там вулиці не прибираються належним чином. За цим показником “великим яблуку” дісталося лише 28-е місце.

Токіо зайняв першу позицію за якістю сервісу таксі, зручністю громадського транспорту та безпекою. Згідно з даними рейтингу, у Москві живуть найменш дружні люди на Землі. Вона замикає список разом з Лондоном, жителям якого дружелюбності також тільки належить навчитися. У даній категорії столиця Великобританії займає передостаннє 39-е місце.

Місто Мумбаї, розташований в західному штаті Махараштра, можна в деякому роді назвати і культурною столицею Індії. Там базується єдиний в республіці симфонічний оркестр. У ньому також зародився індійський кінематограф і досі успішно функціонує безліч кіностудій, які щорічно випускають близько тисячі фільмів на мові хінді і об’єднуються загальним поняттям Боллівуд. Саме в Мумбаї знімалася картина “Мільйонер з нетрів”, яка підкорила серця мільйонів глядачів по всьому світу і стала лауреатом восьми премій “Оскар”.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.