Новини спорту. 14 грудня. Михайло Фоменко підтвердив, що готовий очолити збірну України.

У намірах Фоменка немає причин сумніватися
У намірах Фоменка немає причин сумніватися

“На засіданні були представлені п’ять кандидатів, яких із загального списку відібрали Михайло Фоменко та Анатолій Коньков.

Анатолій Дмитрович дав свою характеристику кожному з них. Внаслідок детального обговорення залишилися двоє. А що стосується критеріїв, то найголовніший з них – це здатність вирішити основну завдання: забезпечити успішний виступ у відбірковому циклі чемпіонату світу“, – цитує віце-президента ФФУ Анатолія Попова газета Команда.

“Обидва претенденти перебувають у рівних умовах і мають однакові шанси на затвердження. Кожному з них запропоновано представити на виконкомі свою програму, яка повинна містити його бачення шляхів вирішення основного завдання – завоювання путівки у фінальний турнір світової першості. Хто виявиться більш переконливим в очах всього виконавчого комітету, той, думаю, і отримає можливість втілити її в життя”.

“Ні для кого не секрет, що шведський фахівець публічно виявляв бажання попрацювати з нашою збірною і прийняти з нею участь у четвертому для себе мундіалі. Адже деякі інші кандидати, прізвища яких спливали в пресі, на відміну від Ерікссона, говорили, що така перспектива їх не цікавить. Так що в намірах скандинава немає причин сумніватися. Як, до речі, і в намірах Фоменка. Принципова згода Михайла Івановича у нас є”.

“В даний час відповідальні співробітники готують текст офіційної пропозиції, яке буде направлено Свену-Горану Ерікссону від нашої федерації”.

За матеріалами isport.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.