Новини здоров’я  30 грудня. Люди з діабетом часто більш мотивовані готувати здорові обіди вдома.

Вам не потрібно відмовлятися від улюблених продуктів
Вам не потрібно відмовлятися від улюблених продуктів

Це тому, що в такому разі вони мають повний контроль над продуктами і знають, які інгредієнти входять до них.

Міф 1: вуглеводи погані для діабету. Насправді, вуглеводи складають основу будь здорової дієти. Вуглеводи мають найбільший вплив на рівень цукру в крові, тому вам буде запропоновано контролювати, скільки вуглеводів ви їсте. Тим не менше, ці продукти містять багато важливих поживних речовин, включаючи вітаміни, мінерали та клітковину. Просто варто вибрати цільнозерновий хліб і продукти з високим вмістом клітковини на зразок фруктів і овочів.

Міф 2: білки кращі для діабетика, ніж вуглеводи. Занадто багато білка може призвести до проблем у людей з діабетом. Основна проблема полягає в тому, що багато продуктів, багатих на білки, таких як м’ясо, також можуть бути повні насичених жирів. Занадто багато цих жирів збільшують ризик хвороб серця. У дієті при цукровому діабеті, білки повинні складати близько 15% до 20% від загального числа калорій, що ви їсте кожен день.

Міф 3: вам потрібно відмовлятися від улюблених продуктів. Не існує ніяких підстав, щоб відмовлятися від улюблених продуктів. Замість цього спробуйте змінити спосіб приготування улюблених продуктів і зменшення порцій.

Міф 4: ви повинні відмовитися від десертів, якщо у вас діабет. Неправда! Можна розробити безліч стратегій харчування, не виключаючи десерти. Ось кілька прикладів. Використовуйте штучні підсолоджувачі в десертах. Скоротіть кількість десертів. Наприклад, замість того, щоб їсти дві кульки морозива, поділіться порцією з другом. Замість морозива, пирога або торта, спробуйте на десерт фрукти або йогурт.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.