Новини здоров’я. 7 грудня. Американський психолог Томас Гіловіч разом зі своєю дослідницькою групою з Корнельського університету в США з’ясував, що саме принесе людині щастя.

кінотеатр
Радісні емоції надають помітно більший вплив на особистість людини, ніж покупки

Вчені дійшли висновку: хороші враження нам потрібніші, ніж покупки та матеріальні цінності.

Доповідь дослідників на цю тему була опублікована в Journal of Personality and Social Psychologies, повідомляє німецька газета Frankfurter Rundschau.

Вчені провели дослід, учасники якого повинні були розповісти, які покупки вони робили останнім часом і що за почуття були з ними пов’язані. “Піддослідні” могли називати не тільки предмети, але й події на зразок походу в театр.

Результати опитування показали, що позитивні враження і новий досвід від поїздок, концертів або, наприклад, танцювальних курсів приносять людям більше щастя, ніж матеріальні придбання.

Крім того, з’ясувалося, що радісні емоції надають помітно більший вплив на особистість людини, ніж покупки, нехай навіть великі. Ймовірно, це пов’язано з тим, що щастя від речей короткочасне – через деякий час хочеться купити щось нове, а радість від спогадів з часом тільки зростає.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.