Новини світу. 11 грудня. Лікарі визнали, що президенту Венесуели Уго Чавесу, який вже півтора роки веде боротьбу з раком, залишається жити не більше двох-трьох місяців.

Уго Чавес
Уго Чавесу залишилося недовго

“Президенту залишилося два-три місяці. На жаль, трагічний кінець настане у квітні”, – повідомив венесуельський лікар Хосе Рафаель Маркіна.

Зараз Чавес перебуває на Кубі, куди він прибув для проведення чергової операції. За словами лікаря, необхідність термінового хірургічного втручання викликана різким погіршенням стану здоров’я – президент втрачав свідомість і відчував гострі болі.

Сам Чавес перед відльотом до Гавани виступив прямому телеефірі. “Ми з моїми лікарями прийняли рішення прискорити проведення нового обстеження. На жаль, в ході цього обстеження в тій же області були знову виявлені злоякісні клітини. Абсолютно необхідно провести нове хірургічне втручання, і це повинно бути зроблено в найближчі дні. Будь-яка подібна операція пов’язана з ризиком, це неможливо заперечувати”, – заявив глава держави.

Перед від’їздом він також оголосив ім’я свого наступника, яким став віце-президент і міністр закордонних справ Ніколас Мадуро.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.