Новини світу. 2 грудня. Уряд Ізраїлю одноголосно відкинув рішення Генеральної Асамблеї ООН про визнання Палестини в якості держави-спостерігача в цій організації.

Народ Ізраїлю має природне, історичне і юридичне право на свою батьківщину

Про це повідомила сьогодні канцелярія прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньяху.

У постанові кабінету міністрів наголошується, що “народ Ізраїлю має природне, історичне і юридичне право на свою батьківщину і на свою вічну столицю Єрусалим, а держава Ізраїль, держава єврейського народу, має право і відстоює своє право на спірні регіони Землі Ізраїлю”.

У зв’язку з цим уряд постановив: “відкинути рішення 67/191 Генасамблеї ООН від 29 листопада 2012 року; затвердити, що дане рішення не змінить стану спірних районів, не затвердить жодних прав, а також не скасує жодних прав держави Ізраїль і єврейського народу на Землі Ізраїлю; затвердити, що дане рішення не буде основою для майбутніх переговорів і не просуває мирне вирішення конфлікту”.

У зв’язку з цим Нетаньяху підкреслив, що “не буде палестинської держави, поки не буде гарантована безпека громадян Ізраїлю, поки держава Ізраїль не буде визнано єврейською державою і поки палестинці не оголосять про завершення конфлікту”.

“Держава Ізраїль не дозволить перетворити район Юдеї та Самарії в бази іранського терору, що сталося на територіях, переданих в Газі та Лівані”, – додав він.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.