Новини політики. 28 грудня. Глава донецької об’єднаної опозиції Олександр Ярошенко виїхав за кордон у зв’язку з політичними переслідуваннями.

Ярошенко виїхав за кордон у зв'язку з політичними переслідуваннями
Ярошенко виїхав за кордон у зв’язку з політичними переслідуваннями

Як заявив він у коментарі «Новинам Донбасу» по Skype в четвер, його перебування за кордоном прямо пов’язане з його політичною активністю.

Також він розповів, що у представників його політичної сили в Маріуполі починаються проблеми з правоохоронними органами. “Зрозумійте мене правильно – ми не скаржимося, ми в цьому цейтноті перебуваємо вже третій рік – починаючи від президентських і місцевих виборів. Ви знаєте мою історію – я за два роки рік перебував в Україні», – зазначив політик.

Ярошенко вважає, що “така ж ситуація відбувається сьогодні, з політичних моментів влада починає включати репресивний механізм, починають тиснути на людей, щоб вони не займалися політикою”.

“Повірте мені – те, що я перебуваю не в Україні – в цьому є політичний підтекст, мотив. Але я в такому режимі вже три роки живу, для мене це не новина… Я готовий найближчим часом бути в Україні, як тільки я обговорю всі нюанси зі своїм керівництвом”, – зазначив він.

“Не в моїх принципах десь ховатися, від когось тікати…”, – заявив глава донецької опозиції.

На питання про те, чи спричинить його повернення в Україну які-небудь проблеми для нього з боку влади, Ярошенко також відповів ствердно.

“Ви знаєте, що на мене кримінальні справи були відкриті… Проблеми у мене можуть з’явитися, вони з’явились одразу після виборів… Ми пройшли місцеві вибори і два роки нас знищували, ми пройшли парламентські вибори – і нас знову починають знищувати”, – підкреслив він.

“У них дуже мало часу, тому що через півтора року почнеться президентська кампанія. Щоб не було сильної опозиції в Донецькій області – сьогодні відбуваються ось ці дії з боку влади”, – додав на закінчення політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.