Новини України. 27 грудня. Через 10 днів після смерті судді Володимира Трофимова та трьох його родичів правоохоронці досі не назвали імен та мотивів вбивць.

Голову судді досі не знайшли
Голову судді досі не знайшли

Слідчі визначили три версії вбивства, але якщо експертизи не завершать через два тижні і до цього часу не виявлять голови судді та його сім’ї, трупи поховають без них.

За твердженнями фахівців, є чимало можливостей зібрати інформацію про картину вбивства, в тому числі за допомогою тривимірної томографії трупів.

«Ці експертизи можуть бути завершені через два тижні, – кажуть у міліції -. Якщо до цього часу не будуть знайдені голови судді та його сім’ї, їх поховають без них».

За новим Кримінально-процесуальним кодексом та внутрішньою інструкцією визначена нова система повернення кримінальних трупів сім’ям, і тіло тепер не повинно роками перебувати в морзі.

«Прийнято спільний наказ Міністерства внутрішніх справ, Міністерства охорони здоров’я та Генпрокуратури, по якому прокурор дає згоду на видачу трупа негайно після судово-медичного розтину тіла та відбору зразків для лабораторних досліджень», – зазначає експерт-криміналіст Василь Білоус.

Згідно УПК, експерти можуть провести необхідні дослідження після поховання, провівши ексгумацію тіла. Але час, констатують фахівці, швидко впливає на тканини, і не всі питання можна буде з’ясувати.

Нагадаємо, 15 грудня в Харкові були знайдені обезголовлені тіла районного судді та трьох членів його сім’ї. Правоохоронці розглядають ряд версій вбивства, в тому числі і професійну діяльність. У той же час, в МВС не виключають, що причиною вбивства могло стати хобі судді – колекціонування. Призначено більше 30 експертиз, у тому числі судово-медична, трасологічна, дактилоскопічна та інші.

За матеріалами Комментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.