Новини шоу-бізнесу. 24 грудня. Цього разу обраницею Вуда стала 34-річна Саллі Хамфріс – театральний продюсер та критик.

Ронні Вуд та Саллі Хамфріс
Ронні Вуд та Саллі Хамфріс

Нагадаємо, що Вуду 65 років.

“Молодята” обмінялись клятвами любові та вірності на закритій весільній церемонії в Dorchester hotel в Лондоні. Після офіційної частини подружжя влаштувало вечірку для найближчих друзів, серед яких були учасники групи The Rolling Stones і сер Пол Маккартні (Sir Paul McCartney) з дружиною Ненсі.

Новоспечена дружина Саллі Хамфріс два рази за вечір змінювала наряди. Спочатку вона блищала в скромному і стильному білосніжному платті, а потім змінила його на менш урочистий наряд кольору лосося.

Ронні Вуд і Салллі Хамфріс почали зустрічатися в жовтні 2011 року. Нову обраницю велелюбного музиканта схвалили всі його друзі і діти. Не дивно, що вже через півроку Ронні Вуд зробив пропозицію Саллі. Музиканта не бентежить досить велика різниця у віці, адже він уже давно звик зустрічатися з молодими жінками. Його пасією була навіть російська офіціантка Катя Іванова, з якою вони постійно скандалили.

Щодо такої частої зміни коханих, то сам Ронні заявив, що він так швидко розстається зі своїми подружками через те, що всі вони хочуть прорекламувати себе за його рахунок.

Що ж, бажаємо щастя молодятам та довгих літ спільного життя.

NewsMarket, dailymail.co.uk

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.