Новини України. 19 грудня. ЄБРР розкритикував закупівлю Україною дорожезних імпортних потягів.

Hyundai
Hyundai

При запуску в Україні швидкісних поїздів Hyundai “Укрзалізниця” не врахувала особливостей цієї техніки і особливостей власної інфраструктури. В результаті інвестиції виявились абсолютно невигідними, заявив старший радник Європейського банку реконструкції та розвитку Антон Усов.

За його словами, це має стати уроком для української влади, яка повинна зрозуміти, що не можна підганяти проекти під конкретні дати або події.

Усов також повідомив, що ЄБРР і уряд України нещодавно підписали документи щодо закупівлі рухомого складу для “Укрзалізниці”

“Ці вагони більш пристосовані до використання, але це не означає, що український уряд має припинити технічне переоснащення та модернізацію залізниці. Це стосується наших інвестицій у державний сектор України”, – сказав він.

В цілому фахівці ЄБРР констатували, що інвестиційна привабливість України зменшується, зокрема, внаслідок корупції та неналежної підтримки з боку держави приватного бізнесу.

Як повідомлялось, за останні два тижні потяги корейського виробництва зупинялися посеред дороги регулярно. Чи планують щось міняти чи знімати “Хюндаї” на зимовий період – в “Укрзалізниці” коментувати відмовилися. Пообіцяли пояснити все на прес-конференції за кілька днів.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.