Новини шоу-бізу. 5 грудня. Журнал «Форбс» склав список переоцінених з фінансової точки зору акторів, які при великих гонорарах не приносять продюсерам очікуваного прибутку.

Невідомо, за що Едді Мерфі платять гроші

Рейтинг складався за результатами касових зборів трьох проектів кожного актора за останні три роки, а очолив його комік Едді Мерфі.

У кращі часу гонорари Едді Мерфі досягали $ 20 млн. за фільм. Але недавні проекти актора – фільми «Уяви собі» (2008), «Знайомтеся: Дейв» (2008), «Як вкрасти хмарочос» (2011) і «Тисяча слів» (2011) – стали суцільним розчаруванням. Сьогодні гонорари Мерфі набагато скромніші, але навіть незважаючи на це, за підрахунками журналу «Форбс», вони все одно сильно завищені. За кожен долар, заплачений Едді Мерфі за фільм, продюсери отримують лише $ 2.30 касових зборів.

За свій фільм «Як вкрасти хмарочос» Едді Мерфі отримав $ 7 млн. Картина заробила в прокаті $ 153 млн. при бюджеті $ 75 млн.

На другому місці розташувалася акторка Кетрін Хайгл: за кожен заплачений їй долар студії отримують $ 3.40. Навесні 213 року в прокат виходить новий фільм за участю актриси – комедія «Велике весілля». Можливо, після цієї картини в Хайгл з’явиться можливість реабілітувати себе в очах продюсерів.

Третє місце займає володарка премії «Оскар» Різ Уізерспун – вона приносить $ 3.90 за кожен долар. За свій останній фільм – «Значить, війна!» – Актриса отримала $ 12 млн., а його касові збори склали $ 156 млн.

Повністю список найбільш переплачуваних акторів виглядає так:

1. Едді Мерфі ($ 2.30)
2. Кетрін Хайгл ($ 3.40)
3. Різ Уізерспун ($ 3.90)
4. Сандра Буллок ($ 5)
5. Джек Блек ($ 5.20)
6. Ніколас Кейдж ($ 6)
7. Адам Сендлер ($ 6.30)
8. Дензел Вашингтон ($ 6.30)
9. Бен Стіллер ($ 6.50)
10. Сара Джессіка Паркер ($ 7)

За матеріалами filmpro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.