Новини України. 23 грудня. Чоловік ув’язненого лідера опозиції Юлії Тимошенко Олександр радить першому заступнику генпрокурора Ренату Кузьміну під час молитовного сніданку з президентом США Бараком Обамою розповісти про “справжні демократичні засади” в Україні.

Олександр Тимошенко
Олександр Тимошенко

Про це Олександр Тимошенко заявив у відкритому листі на адресу Кузьміна, текст якого передає УНІАН.

“Вас останнім часом болісно тягне в США. І якщо Ви якимось чином і отримаєте одноразову візу, і Вас допустять на сніданок до президента Обами, не забудьте повчити неписьменних і недовірливих до Вас американців справжнім демократичним засадам, які Ви особисто і Ваше злочинне угруповання встановлюєте в Україні. І розкажіть, як Ви і якими способами боритеся з опозицією, її лідерами, з незадоволеним вами народом, з опозиційним депутатським корпусом”, – йдеться в листі Олександра Тимошенка.

“І ще, – продовжує він, звертаючись до Кузьміна, – розкажіть країні, ви поїдете як офіційна чи приватна особа, хто проплачує вашу поїздку? Чи все з вашої скромної чиновницької зарплати?”

Крім того, як заявляє Олександр Тимошенко, Кузьмін повинен розповісти в Америці “всю правду про те, до чого довели за 2,5 року країну. Важко буде на цей раз все скинути на “папередніков”, оскільки вже третій рік країну грабує ваш “уряд” на чолі з Миколою Яновичем”. “Тоді, думаю, недовірливі американці повірять, що в нашій країні зі злочинністю та криміналітетом бореться правильний прокурор”, – зазначив Олександр.

Нагадаємо, чоловік ув’язненого лідера опозиції Юлії Тимошенко Олександр закликає президента США Барака Обаму заборонити в’їзд до США Президенту України Віктору Януковичу та іншим посадовим особам, “причетним до організації політичних репресій”.

Як повідомлялося, перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін повідомив, що він звернувся в МЗС для отримання сприяння в отриманні одноразової візи в США. Перший заступник генпрокурора заявив, що отримав запрошення для участі в благодійному молитовному сніданку з президентом США Бараком Обамою, який відбудеться 7 лютого.

Кузьмін вважає, що заборона на в’їзд в США є частиною плану його нейтралізації як глави слідчої групи у справі про вбивство Щербаня.

Джерело korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.