Новини здоров’я. 13 грудня. Нещодавно вчені з’ясували, що на ступінь чесності чоловіка впливає рівень тестостерону в його організмі.

75% чоловіків з низьким рівнем тестостерону брешуть

Для тих, хто не знає, тестостерон – це чоловічий гормон, який впливає на формування чоловічих органів, лібідо, м’язову масу, а також на характер.

Саме завдяки тестостерону чоловіки відрізняються від жінок.

У всіх чоловіків різний рівень цього гормону, навіть у близьких родичів він відрізняється, тому на це впливає не тільки генетичний паспорт людини, але і її спосіб життя. Недавнє дослідження показало, що 75% чоловіків з низьким рівнем тестостерону брешуть і плетуть інтриги. А ось люди з високим рівнем цього гормону, навпаки, чесні і прямолінійні.

Біологічно пояснити цей вплив досить важко. Попередні дослідження показали, що рівень тестостерону підвищує агресивна поведінка, а також підштовхує на ризиковані дії. Так, вплив тестостерону на організм чоловіка вважається комплексним.

У дослідженні взяло участь 96 чоловіків. 48 осіб проходили лікування від нестачі тестостерону. Вони регулярно використовували спеціальний гель, який втирали в шкіру. Спеціальні тести показали, що до того, як був збільшений рівень тестостерону в крові, люди брехали на 15-20% більше.

Інші 48 чоловік мали схожі проблеми, але вони використовували гель плацебо. Обстеження організму показало, що в цій групі не відбулися зміни рівня тестостерону за показаннями аналізу крові, а також не було змін за показниками схильності до брехні.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.