Новини здоров’я  28 грудня. Американський хірург Пітер Фодор вважає, що придумав ту саму «чарівну паличку», яка допоможе позбавитися від целюліту.

Новий метод в прямому сенсі розплавляє жир під шкірою
Новий метод в прямому сенсі розплавляє жир під шкірою

Магічної він вважає процедуру VASER Shape.

В Америці в період отримання нагород багато зірок звертаються в медичний центр, щоб позбутися надмірної ваги і жирового прошарку. Адже багато хто думає, що нагороди, призи, червона килимова доріжка, красиві наряди не дуже добре поєднуються з некрасивою фігурою.

На сьогоднішній день крім ліпосакції, яка має на увазі хірургічне втручання, існує й інша процедура, яка дає такий самий ефект. Цей метод в прямому сенсі розплавляє жир під шкірою, ефект від неї може бути помітний вже після процедури, крім того, жир продовжує спалюватися і кілька наступних днів.

Пітер Фодор є топовим пластичним хірургом в США, і саме він був обраний в якості випробувача нової технології під назвою VASER Shape.

Хірург багато років проводив звичайні ліпосакції і братися за лазер не намагався через його неефективність – йому неодноразово доводилося виправляти за іншими лікарями потворні результати, виконані за допомогою лазера. Однак випробувавши VASER Shape, він назвав його «чарівною паличкою», чути це з його вуст – ще цінніше.

Процедура не вдається до анестезії та хірургічного втручання. Сеанс триває не більше 45 хвилин, а за цей час людина може втратити до 10 см в талії. Метод полягає в комбінації масажу та ультразвукової терапії, завдяки чому спочатку жир розігрівається, а потім знищується. Більш того, ця процедура прискорює метаболізм, допомагає вивести токсини і жири, ефективно допомагає в боротьбі з целюлітом. Творці запевняють, що ефект від процедури залишиться на довгі роки.

У нашому центрі теж проводяться подібні процедури – ультразвукова ліпосакція і кавітація. Це безопераційні методи боротьби з ожирінням і целюлітом.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.