Новини авто. 6 грудня. Фото. Компанія BMW розповсюдила офіційні фотографії та інформацію про концептуальне купе 4-Series – під цим ім’ям тепер буде продаватися дводверний варіант «трійки».

BMW 4-Series

Публічний дебют близького до серійного автомобіля прототипу відбудеться в січні наступного року на моторшоу в Детройті.

У порівнянні з купе «третьої серії» новинка стала на 29 міліметрів довшою (до 4641 міліметра), на 44 міліметра ширшою (1826 міліметрів) і на 16 міліметрів нижчою (1362 міліметра). Розмір колісної бази тепер дорівнює 2810 міліметрів, що на 50 міліметрів більше, ніж у попередника. Колія спереду і ззаду збільшилася на 45 і 80 міліметрів відповідно – до 1545 і 1593 міліметрів.

Крім цього, «четверта серія» отримала посадкову формулу «2+2», повністю світлодіодні фари головного світла, 20-дюймові колісні диски, а також агресивний обвіс кузова з додатковими вентиляційними отворами на передніх крилах у формі перевернутої цифри «7» і інтегрованими в задній бампер патрубками випускної системи.

За попередньою інформацією, в гамму двигунів серійного купе увійдуть турбовані чотирьох-і шестициліндровий двигуни, в тому числі агрегати об’ємом 2,0 і 3,0 літра, що розвивають 245 і 306 кінських сил. Серед трансмісій будуть представлені шестиступінчаста «механіка» і восьмидіапазонний «автомат».

Виробництво BMW 4-Series має розпочатися в липні наступного року. У листопаді, як очікується, дебютує відкрита версія моделі.

За матеріалами Мotor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.